Переможець обласного конкурсу «Краща бібліотека року»

Дата: 02.11.2021 11:54

Фото без описуУ Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка визначили переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека 2021 року».  Члени журі розглянули надіслані на другий (заключний) етап портфоліо бібліотек-учасниць-переможців першого (районного) етапу конкурсу.

За результатами обговорення, журі визначило переможця обласного конкурсу, якою стала Публічна бібліотека Тлумацької міської ради у номінації: «Бібліотека-громадський центр місцевої активності»

27 жовтня відбулося нагородження переможців обласного конкурсу, Публічну бібліотеку (директор Мар'яна Пісак)  нагороджено грамотою обласної державної адміністрації управління культури, національностей та релігій і підбіркою нових книг, яку вручив: начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак та заступниця начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Мирослава Корнелюк.

Володимир Васильович відзначив важливу роль обласного конкурсу «Краща бібліотека року» для підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Івано-Франківщини, підвищення іміджу бібліотечних установ як громадських центрів місцевої активності, залучення публічних бібліотек в усі сфери життєдіяльності мешканців громад, створення соціальних просторів з проактивними бібліотекарями з метою забезпечення населення високоякісними та доступними культурними послугами.

На врученні були присутні члени журі обласного конкурсу: Світлана Шаган, директор обласної бібліотеки для юнацтва, та Євген Баран, український літературний критик, есеїст, голова Товариства письменників та журналістів, які привітали переможців і побажали подальших успіхів на бібліотечній ниві.

За підсумками проведеного конкурсу обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка випустить інформаційний посібник з досвіду роботи бібліотек Івано-Франківщини - переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека 2021 р.».