Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Відбулись засідання постійних комісій міської ради

Дата: 02.11.2021 14:22
Кількість переглядів: 1664

У вівторок, 2 листопада, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової дванадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 4 листопада ц.р.. У їх роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 №12,13-1-2/2020 «Про утворення старостинських округів Тлумацької міської ради», про затвердження структури та  загальної чисельності апарату Тлумацької міської ради та її виконавчих органів в новій редакції, про затвердження Положення про відділ земельних відносин виконавчого комітету Тлумацької міської ради, про затвердження Положення про відділ будівництва, містобудування та архітектури виконавчого комітету Тлумацької міської ради в новій редакції, про внесення змін до Програми профілактики злочинності на 2021-2024 роки, про внесення змін до статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради, про звернення Тлумацької міської ради тощо.

Постійною комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин) були розглянуті питання: про збільшення статутного капіталу, внесення змін до відомостей та затвердження Статуту комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» у новій редакції, про прийняття у комунальну власність майна відумерлої спадщини, про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», КЗ «Центр культури і дозвілля», комунальним підприємством «Центральна міська аптека» Тлумацької міської ради, про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні, про безоплатну передачу у комунальну власність Тлумацької міської ради транспортного засобу та цілий ряд інших майнових питань.