Відбулося засідання дванадцятої сесії міської ради

Дата: 04.11.2021 16:19

Фото без описуСьогодні, 4 листопада, відбулося засідання дванадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021року та внесення до нього змін, про затвердження звіту «Про виконання фінансового Плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІII-й квартал 2021 року», про внесення змін до рішень міської ради «Про утворення старостинських округів Тлумацької міської ради», про затвердження структури та  загальної чисельності апарату  Тлумацької міської ради та її виконавчих органів в новій редакції, про затвердження Положень про відділ земельних відносин, про відділ будівництва, містобудування та архітектури виконавчого комітету Тлумацької міської, про внесення змін до Програми профілактики злочинності на 2021-2024 роки, про звіт керівника КП «Міське комунальне господарство» Тлумацької міської ради з фінансово-господарської діяльності  підприємства, про звіти постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури, постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, про затвердження Програми «Покращення  діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2022рік», про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз в  Тлумацькій територіальній громаді на 2022 рік, про затвердження Програми «Медична та соціальна реабілітація дітей з інвалідністю на 2022 рік», про внесення змін до статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради, про збільшення статутного капіталу, внесення змін до відомостей та затвердження Статуту комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» у новій редакції, про звернення Тлумацької міської ради, а також питання майнової та земельної сфер тощо.

З винесених на питань були прийняті відповідні рішення.