Привітання міського голови з Днем працівника соціальної сфери
Шановні працівники соціальної сфери громади!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
День працівника соціальної сфери свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Тисячі людей відчувають вашу турботу, доброзичливість і увагу, тому що ви щодня допомагаєте їм впоратися з нелегкими життєвими обставинами. Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям і теплом.
Переконаний, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
У цей день хочеться подякувати кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю! Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується!
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, безмежного терпіння, натхнення і успіхів у роботі! Нехай ваші компетентність та працьовитість і надалі слугують людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини!
З повагою,
міський голова Ігор Петрук