Працівників Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з привітали професійним святом

Дата: 08.11.2021 08:44

Фото без описуЗ нагоди відзначення дня працівників соціальної сфери 5 листопада працівників Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з професійним святом привітали міський голова Ігор Петрук та директор Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Михайло Богович.

- Вдячний всім працівникам соціальної сфери за вашу любов до людей, увагу до їх проблем, ви творите добрі справи за покликом душі! – з такими словами звернувся до присутніх міський голова Ігор Петрук. За сумлінне виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням реалізації політики у сфері соціального захисту, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків та з нагоди Дня правників соціальної сфери  він вручив  грамоту провідному фахівцю з питань зайнятості  Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості – Зоряні Баранській.

Надалі, директор Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Михайло Богович привітав фахівців Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з професійним святом та побажав успіхів у роботі, здоров’я, благополуччя. Директор філії вручив грамоту провідному інспектору з розслідування страхових випадків відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості – Василю Кебрину,  від імені директора обласного центру зайнятості – Василя Цимбалюка.