Привітання міського голови із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 07:50

Фото без описуДорогі  працівники культури та майстри народного мистецтва громади!

У цей святковий листопадовий день, від імені всієї Тлумацької громади,  щиро вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, а особливо працівників Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради на чолі з директором Галиною Петрунько.

Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи, творчі досягнення та духовні скарби.

Ваша професія особлива – ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Не зважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою культури, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до животворних джерел народного мистецтва.

Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчості й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним! Низький уклін вам за цю благородну справу!

Дякую, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва за вагомий внесок у розвиток культури нашої Тлумацької громади!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук