Обговорено питання співпраці з відділом «Тлумацьке бюро правової допомоги» та надання правової допомоги мешканцям Тлумацької громади
17 листопада відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Петрука з працівником відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги» Наталією Чігур щодо співпраці та надання правової допомоги мешканцям Тлумацької громади.
Під час неї були обговорені питання:
- організації та проведення спільних заходів з метою реалізації проекту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та підвищення рівня поінформованості населення громади щодо захисту своїх прав, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів, моніторингу розміщення друкованої продукції тощо;
- забезпечення роботи консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги відповідно до узгодженого графіка;
- безкоштовне розміщення соціальної інформації, зміст якої може становити спільний інтерес, та соціальної реклами про систему надання безоплатної правової допомоги;
- забезпечення інформування громадян стосовно їх права на отримання безоплатної правової допомоги відповідно до законодавства України, шляхом розміщення публікацій та статей на веб-ресурсах;
- розповсюдження інформаційних матеріалів (буклетів, плакатів, сіті-лайтів) щодо прав та соціальних гарантій населення громади, у тому числі права на безоплатну правову допомогу, а також їх розміщення на території Тлумацької громади.
«Співпраця територіальної громади з Бюро є досить важливою, адже проаналізувавши «карту правових потреб» населення відповідної території, фахівці Бюро можуть забезпечити покращення рівня надання безоплатної правової допомоги в громаді», – підкреслив міський голова Ігор Петрук.
В рамках даної зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю.