Привітання міського голови з Днем працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 00:03

Фото без описуШановні аграрії!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!

Українська земля завжди славилась своєю родючістю, а завдяки завзятості та працьовитості наших аграріїв вітчизняна сільськогосподарська продукція продовжує підкорювати світові ринки.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Ваш внесок у збереження й розвиток сільськогосподарських традицій Тлумаччини неможливо переоцінити! Завдяки вашій мудрості, дбайливому ставленню до української землі й працьовитості, наші ниви дають гарні врожаї, а на полицях магазинів завжди свіжий хліб та якісні продукти.

Дякую вам за любов і дбайливе ставлення до землі, завзятість, збереження традицій господарювання і впровадження новітніх технологій!

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги! Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху! Миру і злагоди вашим родинам! Нехай Господь посилає благодатний дощ та тепле сонце, аби щедро колосилась хліборобська нива, хай втілюються в життя всі ваші плани та задуми!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук