Звернення міського голови до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 00:25

Фото без описуШановні мешканці громади!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що продемонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами. Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією.

Це свято не тільки громадянська потреба кожного українця, а й насамперед наш патріотичний обов’язок берегти світлу пам’ять про незліченні жертви, принесені на вівтар своєї державності. У цей день ми повинні ще раз осмислити історичні уроки минулого, врахувавши їх на шляху до майбутнього.

Сьогодні ми  низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Згадаймо та пом'янімо: Віталія Козака, Андрія Фігурного, Михайла Шемегінського, Михайла Погорєлова, Ігоря Гарасимчука. Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок! Хай палають свічки пам’яті, усіх загиблих героїв, у наших серцях.

Єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших батьків! Ми зобов’язані з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава йому за цю прекрасну країну – Україну!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук

"У їхніх серцях жила Україна"