Планові вимкнення ПАТ "Прикарпаттяобленерго"

Дата: 23.11.2021 11:26

Фото без описуУ зв’язку з плановими роботами 24.11.2021 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Антонівка (вул.Підгірянки, вул.Щеблева, вул. Л.Українки)

- Братишів (вул.Івана Франка, вул.Підгірянки, вул.Центральна, вул.Дністерська, вул.Л.Українки, вул. Підгірянки, вул.Говди, вул.Щеблева, вул. Л.Українки, вул. Дністерська)

- Купелів (вул.Щеблева, вул.Зелена)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Т. Шевченка, вул. Дністерська, вул. М. Підгірянки, вул. Стефаника, вул.Л. Українки, вул.Польова, вул.Українська)

У зв’язку з плановими роботами 25.11.2021 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Братишів (вул.Польова)

- Бушкалик (вул.Польова)

- Кутище (вул.Б. Хмельницького, вул.Мала, вул.Набережна, вул.Т.Шевченка, вул.Центральна, вул. Центральна, вул. Т. Шевченка, вул. Б.Хмельницького, вул. Шевченка, вул.Т. Шевченка)

- Палагичі (вул.Самборського, вул.Церковна, вул.Горинець, вул.Т. Шевченка, вул.І. Франка, вул.Центральна, вул.Ковалева, вул. Церковна)

У зв’язку з плановими роботами 25.11.2021 з 08:30 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Попелів (вул.Корчунок)

- Тлумач (вул.Кармелюка, вул. Кармелюка, вул. Макуха, вул. С. Стрільців)

У зв’язку з плановими роботами 26.11.2021 з 08:30 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Гончарівка (вул.Загребля, вул. Загребля, вул.Кагава, вул.Польова, вул.Рибаківка, вул.Слобідка, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Зарічна, вул. Рибаківка, вул. Центральна)

- Локітка (вул.Ковалівка, вул. Центральна, вул. Колгоспна, вул.Франка)

У зв’язку з плановими роботами 26.11.2021 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Молодіжна, вул.Л. Українки)

- Тлумач (вул.1-ше Травня, вул.Будівельників, вул.Винниченка, вул.Загребля, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Коновальця, вул.Лермонтова, вул.О. Кобилянської, вул.Плебанія, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.С. Стрільців, вул.Сотника Орлика, вул.Шухевича, пров.1-Травня, вул. 1-ше Травня, вул. Башта, вул. Д. Галицького, вул. Кармелюка, вул. Макуха, вул. Незалежності, вул.Грушевського, пл.Міцкевича, вул. Загребля, вул. Зелена, вул. Лермонтова, вул. Поповича, вул. С. Стрільців, вул.Братів Лепких, вул.Макуха, вул. Винниченка, вул. Кобилянської, вул. Плебанія, вул. Рибаківка, вул.Слобідка)

У зв’язку з плановими роботами 27.11.2021 з 08:30 по 19:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Палагичі (вул.Горинець, вул.І. Франка, вул.Клідова, вул.Центральна)

У зв’язку з плановими роботами 29.11.2021 з 08:30 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Антонівка (вул.Підгірянки, вул.Щеблева, вул. Л.Українки)

- Братишів (вул.Івана Франка, вул.Підгірянки, вул.Центральна, вул. Л.Українки, вул.Говди, вул.Дністерська, вул.Л.Українки, вул. Підгірянки, вул.Щеблева, вул. Дністерська)

У зв’язку з плановими роботами 29.11.2021 з 09:00 по 18:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Грушка (вул.Бартки, вул.Білуники, вул.Городенка, вул.Кривотули, вул.Кучерівка, вул.Мельники, вул.Млачки, вул.Рай, вул.Ровенки, вул.Царинка, вул.Шкромиди, вул. Городенка, вул. Центральна, вул. Бартки, вул. Могилки, вул. Царинка, вул. Ровенки, вул. Кучерівка, вул. Шкромиди)

- Купелів (вул.Зелена, вул.Щеблева)

- Мельники (вул.Мельники, вул.Загора, вул.Руда, вул.Став, вул. За гора, вул. Гора)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул. Дністерська, вул. М. Підгірянки, вул. Стефаника)

У зв’язку з плановими роботами 29.11.2021 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Нижнів (вул.М. Підгірянки, вул.Січових Стрільців, вул.Грушевського, вул.Дністерська)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Т. Шевченка, вул. Дністерська)

- Нижнів (вул.Січових Стрільців, вул. Дністерська, вул.Грушевського, вул.Дністерська)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Т. Шевченка, вул. М. Підгірянки)

- Нижнів (вул.Січових Стрільців, вул.Грушевського, вул.Дністерська, вул.М. Підгірянки, вул. Дністерська, вул. М. Підгірянки)

- Нижнів (вул.Польова, вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Т. Шевченка, вул.Українська, вул. Стефаника)

- Нижнів (вул.М. Підгірянки, вул.Січових Стрільців, вул.Грушевського, вул.Дністерська, вул. Дністерська, вул. М. Підгірянки)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Т. Шевченка, вул. Дністерська, вул. Стефаника)

- Нижнів (вул.М. Підгірянки, вул.Січових Стрільців, вул. Дністерська, вул. Січових Стрільців, вул.Грушевського, вул.Дністерська)

- Нижнів (вул.Польова, вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.Л. Українки, вул.М. Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул. Дністерська)

- Остриня (вул.Братів Саракунових, вул.Л. Українки, вул.Отця Зінька, вул.Січових Стрільців, вул. Братів Саракунових, вул. Л. Українки, вул. Січових Стрільців)