Вартові української землі

Дата: 23.11.2021 15:47

Фото без описуЗ нагоди Дня Гідності та Свободи в бібліотеці для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» проведено годину патріотизму «Вартові української землі».

Головна мета заходу, присвяченого Дню Гідності та Свободи, – показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Пояснити, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін. Посягання на гідність – ось що має турбувати по-справжньому. Про це необхідно говорити з дітьми, щоб виховати свідоме покоління.

Ознайомитися з історичними подіями мали змогу учні ліцею №1 3-В класу (класний керівник Салітра Р.С.), адже Революція гідності є їхньою ровесницею.  Бібліотекар акцентувала увагу дітей на важливості шанобливого ставлення до історії нашої держави та увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян.

Вірші присутнім читали: Вінтонюк Марко, Козленко Олександра, Риндич Софія, Приведа Сергій, Гошва Людмила, Андрейчук Каріна.

Проведення таких заходів сприяє вихованню нового соціально свідомого покоління з почуттям власної значимості. Як сьогодні будуть виховані діти – таким завтра буде майбутнє України.