Річниця загибелі земляка – воїна АТО Андрія Фігурного

Дата: 24.11.2021 10:33

Фото без опису24 листопада – трагічна дата для всієї Тлумацької громади. Цього дня 36-річний молодший сержант 93 окремої механізованої бригади, уродженець села Надорожна Андрій Фігурний віддав своє молоде життя, захищаючи Батьківщину від російських загарбників.

Надорожнянець був серед перших, котрі пішли на Майдан під час Революції Гідності. Виконував бойові завдання у селах Водяне, Опитне, Піски, захищав Донецький аеропорт. Андрій Фігурний загинув на Донеччині під час розвідки місцевості. Тоді його та побратимів ворог обстріляв з міномета.

Тож вшануймо сьогодні світлу пам'ять полеглого захисника хвилиною мовчання та згадаймо його душу у молитві.

Розділяємо з рідними скорботу і біль втрати, схиляємо голови перед могилою воїна та клянемось берегти і шанувати пам'ять про його подвиг. Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!