Загальнонаціонально-міжнародна акція «Запали свічку пам'яті»

Дата: 26.11.2021 14:25

Фото без описуУ ХХ столітті українці пережили три масових голоди: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років геноцид українського народу, який здійснювався радянською владою.

Цієї суботи, 27 листопада, на всій території України буде приспущено державні прапори. О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Закликаємо вас долучитися до міжнародної акції «Запали свічку пам'яті», аби вшанувати пам'ять про мільйони замучених голодом українців.

Також пропонуємо до вашої уваги онлайн-читання «Передай свічку пам’яті» https://www.facebook.com/tlumachlibrary/videos/1051742992293803

Головна ідея ролика показати те, що кожен із нас може доєднатися до збереження правди та пам'яті про страшний злочин.

Ми пам’ятаємо!