Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 02.12.2021 10:55

У середу, 1 грудня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда). У її роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Під час роботи комісії було розглянуто питання перерозподілу кошторисних призначень між головними розпорядниками коштів, а також обговорено питання формування проєкту міського бюджету на 2022 рік.