Привітання міського голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:00

Фото без описуШановні військовослужбовці, захисники України, ветерани!

Прийміть вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба в лавах Української армії – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя.

Цьогорічний День Збройних Сил Україна зустрічає в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, ризикуючи своїм життям, стоять на варті миру, героїчно захищають нашу Батьківщину, національну безпеку і наші життя.

Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія – це запорука сильної і процвітаючої країни!

Щиро бажаю вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам! Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї та вся Україна!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук