3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Дата: 03.12.2021 15:48

Щороку – 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з  обмеженими можливостями. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислюватись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч живуть інваліди, і вони потребують допомоги та уваги. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

За підтримки міського голови Ігоря Петрука, спонсорської допомоги директора ТзОВ «М’ясодар» Тараса Скоморовського, працівниками КУ «ЦНСП» (директор Світлана Маринчук) було організовано та вручено продуктові набори людям з обмеженими можливостями, які отримують соціальні послуги від комунальної установи.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях!

Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки – реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього!