Вічний дарунок – хустка квітчаста
На ній гроно і пелюстка
І небо райдуги на ній …
Мов берегиня вроди хустка
Здавен у нашій стороні
Щороку 7 грудня традиційно відзначається Всесвітній день української хустки. Здавна хустка вважалась нашим національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це — невід’ємна частина української культурної спадщини. Все життя ми тягнемося до світла, добра і любові. Хустина є оберегом жінки з давніх-давен.
Протягом століть хустина була в Україні найдорожчим подарунком, яка символізує домівку та матір.
Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом.
Працівники комунального закладу «Центр культури та дозвілля» долучились до відзначення Всесвітнього дня української хустки, взявши участь у флешмобі «Вічний дарунок – хустка квітчаста».