Проведено нараду зі старостами старостинських округів

Дата: 07.12.2021 16:08

Фото без описуУ вівторок, 7 грудня, під головуванням секретаря міської ради Михайла Кудерського та першого заступника міського голови Василя Гнатюка у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада зі старостами старостинських округів.

У нараді взяли участь заступник начальника фінансового відділу Юрій Лащук, заступник начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Микола Гульванюк та головний державний податковий інспектор Тисменицького управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС в Івано-Франківській області Михайло Шкромида.

Під час наради обговорювалися питання погашення податкового боргу жителями Тлумацької міської громади, а саме: сплата ними земельного податку та податку на нерухоме майно, що дасть можливість наповнити дохідну частину місцевого бюджету. Також обговорювалося питання проведення інвентаризації об’єктів та елементів благоустрою комунальної власності на території Тлумацької міської територіальної громади.

За результатами наради старостам старостинських округів були дані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.