Дата: 09.12.2021 16:55

З 7 грудня Івано-Франківська область перейшла до «жовтої» зони епіднебезпеки. Своєю чергою «Прикарпатенерготрейд» нагадує, що заборона на вимкнення побутових споживачів через заборгованість діє лише на період «червоного» рівня карантину та 30 днів після його завершення. Тож клієнти, які заборгували за електроенергію, мають місяць, щоб розрахуватись за світло та уникнути знеструмлення.

Дізнатись про стан особового рахунку можна:

Вимкнення несе за собою не тільки часові, але й додаткові фінансові втрати. Адже окрім боргу споживачу потрібно буде оплатити послугу повторного підключення і чекати 3-5 робочих днів на відновлення електропостачання. Тому краще завчасно подбати про розрахунок за електроенергію, не чекаючи повідомлення про знеструмлення.