Звернення міського голови до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 08:00

Фото без описуШановні жителі громади!

Чорнобильська катастрофа – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків, які, ризикуючи життям та здоров’ям, виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Із глибоким сумом ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчувають на собі нинішні і відчують майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, вчимося на помилках і маємо робити все можливе аби подібне більше ніколи не повторилося. Нехай пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Шановні ліквідатори-чорнобильці!

Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди вас супроводжує людська вдячність за ваші добрі справи!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук