Тлумацька міська рада – переможець обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Дата: 14.12.2021 15:17

Фото без описуНапередодні Дня місцевого самоврядування в залі засідань Івано-Франківської обласної ради відбулося вручення Дипломів переможцям XII обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Дипломи керівникам місцевих рад, які стали переможцями, вручили голова обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій.

Тлумацька міська рада вкотре стала одним із переможців конкурсу.  Наступного року на території громади реалізовуватиметься проєкт-переможець Конкурсу – "Реконструкція електропостачання насосної станції з влаштуванням сонячної електростанції в с.Нижнів, Івано-Франківського району Івано-Франківської області" загальним бюджетом в 1 млн.грн.

Даний проєкт є продовженням проєкту «Реконструкція приміщення насосної станції з влаштуванням дахової сонячної електростанції в с.Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області», який реалізовується у 2021 році у рамках попереднього конкурсного відбору. Диплом переможця отримав міський голова Ігор Петрук.

Загалом на дванадцятий Конкурс було подано 93 проєкти. Переможцями визначено 40 проєктів від 37 місцевих рад. На їх реалізацію у 2022 році з обласного бюджету планується спрямувати понад 18 мільйонів гривень.