Спішить у гості Новий рік

Дата: 18.12.2021 20:48
Кількість переглядів: 1953

Фото без описуІз року в рік іде життя,

Вирує і кипить.

І радість Новорічних свят

Чекає свою мить!

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, в місті Тлумачі засвітили Новорічну ялинку. Містян та гостей дійства привітав Святий Миколай, який в дарунок всім на 2022 рік привів із собою Щастя, Здоров’я, Любов, Добробут, Везіння і звичайно Мир.

З вітальним словом та найкращими побажаннями в новому 2022 році до жителів міста звернувся міський голова Ігор Петрук та настоятелі місцевих храмів отець Василь і отець Павло.

Аматори народного мистецтва Тлумацької громади подарували присутнім чарівні новорічні пісні та різдвяні колядки.

В рамках заходу провели новорічну лотерею і, на здивування присутніх, всі номерки були виграшними. Також усі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсі на краще новорічне привітання та віншування і отримати призи.

На завершення свята діти з батьками, а також усі бажаючі зігрілися, взявши участь у веселій святковій руханці «Танцювальна подорож країнами світу».