Постійна комісія міської ради розглянула майнові питання

Дата: 20.12.2021 13:46

У понеділок, 20 грудня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин). У її роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Під час роботи комісії були розглянуті питання: про затвердження Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Тлумацької міської територіальної громади  на 2022 рік, про затвердження протоколів проведення електронних аукціонів з оренди комунального майна, про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячою музичною школою Тлумацької міської ради, про припинення права оперативного управління на майно КНП  «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» та закріплення майна на праві оперативного управління за Нижнівським ліцеєм Тлумацької міської ради, про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні, про передачу в оренду комунального майна Івано-Франківській районній державній адміністрації без проведення аукціону, про закріплення майна на праві оперативного управління за відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради, про закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» та інші.