Привітання міського голови з Днем енергетика

Дата: 22.12.2021 08:00

Фото без описуШановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Енергетика – унікальна галузь, адже на її плечах тримається все наше життя. Розвиток господарства краю, його успішне функціонування нерозривно пов’язане з надійною та ефективною роботою енергетики. Тому саме на представників цієї сфери покладено одні з найактуальніших завдань сьогодення: забезпечення енергетичної безпеки, стабільного та якісного енергопостачання мешканців громади, підприємств та установ.

Прийміть щирі слова вдячності за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб жителів громади!

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, оптимізму у вирішенні виробничих і життєвих задач та подальших досягнень! Нехай робота завжди приносить радість, задоволення і почуття гордості, а професійні успіхи йдуть поряд із особистим щастям і благополуччям!

Нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення на благо нашого краю та всієї України!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук