А свята вже на порозі

Дата: 20.12.2021 16:31

Фото без описуНаприкінці кожного року всіх нас охоплює душевне  піднесення  і передчуття радісних змін. Ніби перериваючи сірі, похмурі будні, у наше життя бурхливим  вихором вриваються новорічні та  різдвяні свята, несучи з собою оптимістичний настрій та надію у краще майбутнє.

Українська традиція  святкування Різдва  сягає сивої давнини і несе в собі пласт культури нашого народу. Щоб створити святковий настрій  працівники КЗ «Центр культури та дозвілля» оформили виставку новорічно-різдвяної атрибутики, яка з 20 грудня діє у приміщенні Народного дому, а  24 грудня буде перенесена у фойє адмінбудинку.

На виставці представлені  композиції, які символізують і відображають новорічно-різдвяну флористику та народну символіку і  зроблені та зібрані працівниками клубних закладів громади.