Проведено засідання постійних комісій

Дата: 22.12.2021 10:57

Фото без опису21-22 грудня відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової тринадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 23 грудня ц.р.. У їх роботі взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда) були розглянуті питання: про бюджет Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік, про затвердження Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік, про Програму по забезпеченню пожежної безпеки Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік, про умови оплати праці міського голови та працівників апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради, про встановлення форм для розрахунку тарифів на послуги КП «Тлумачкомунсервіс» тощо.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про умови функціонування закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради, про затвердження передавального акту Пужниківської гімназії до Королівського ліцею Тлумацької міської ради, про затвердження Антикорупційної програми виконавчого комітету Тлумацької міської ради Івано-Франківської області на 2022-2025 роки, про Положення про міську премію імені Івана Макуха, про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Тлумацької міської ради в новій редакції, про затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради в новій редакції, про затвердження переліку адміністративних послуг, про внесення змін до статутів Тлумацьких закладів дошкільної освіти (ясел-садка) «Дюймовочка» та «Сонечко» Тлумацької міської ради, про внесення змін до статуту комунального підприємства «Центральна міська аптека» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про представлення на присвоєння почесного звання «Мати-героїня», про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про звернення Тлумацької міської ради.