Cесія міської ради затвердила бюджет на 2022 рік

Дата: 24.12.2021 09:35

Фото без описуУ четвер, 23 грудня, відбулося засідання тринадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії були присутні депутат обласної ради Богдан Пліс, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про Програму міграційної політики та здійснення заходів щодо надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на 2022-2025 роки, про внесення змін до Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки, про внесення змін до Програми розвитку освіти, фізичної культури та спорту на 2018-2022 роки, про Програму «Захисник Вітчизни» на 2022 рік, про Програму проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони № 1 на 2022 рік, про затвердження Програми «Питна вода 2022-2026 роки», про Комплексну програму соціального захисту населення Тлумацької міської ради на 2022 – 2024 роки та цілий ряд інших програм.

Також було прийнято рішення про бюджет Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік.

Окрім того, депутатами міської ради були підтриманні питання: про умови функціонування закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради,  про Положення про міську премію імені Івана Макуха, про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2022 рік, про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2022 рік, про затвердження переліку адміністративних послуг, ряд звернень Тлумацької міської ради, а також проєкти рішень, що стосуються майнової та земельної сфер тощо.

Загалом під час роботи сесії було розглянуто близько 400 питань, з яких були прийняті відповідні рішення.