Планові вимкнення ПАТ "Прикарпаттяобленерго"

Дата: 24.12.2021 14:48

Фото без описуУ зв’язку з плановими роботами 28.12.2021 з 09:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Королівка (вул.Загородна, вул.Залізнячка, вул.Циганка, вул.Доріжка, вул. Залізнячка)

У зв’язку з плановими роботами 28.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Остриня (вул.Братів Саракунових, вул.Л. Українки, вул.Отця Зінька, вул.Січових Стрільців, вул. Отця Зінька, вул. Братів Саракунових, вул. Л. Українки, вул. Січових Стрільців)

- Палагичі (вул.Макуха, пл.Д. Галицького, вул. Д. Галицького, вул. Макуха, вул.Барицького, вул.Горб, вул.Горинець, вул.Клідова, вул.Ковалева, вул.Кутівка, вул.Л. Українки, вул.Лібрикова, вул.Млинищі, вул.Підгора, вул.Потік, вул.Самборського, вул.Т. Шевченка, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Шахнова, вул.Шкільна, вул. Під Київкою, вул. Т. Шевченка, вул. Центральна, вул. Винниченка, вул.Ворощукова, вул.І. Франка, вул. Потік, вул. Церковна, вул. Кутівка)

- Тлумач (вул.Березина)

У зв’язку з плановими роботами 27.12.2021 з 09:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Тлумач (вул.Вільна, вул.Поповича, вул.Терпеливця, вул.Винниченка, вул. Грушевського, вул. Винниченка, вул. Поповича, вул. Вільна)

- Тлумач (вул.Винниченка, вул.Вільна, вул.Поповича, вул.Терпеливця, вул. Поповича, вул. Вільна, вул. Грушевського, вул. Винниченка)

У зв’язку з плановими роботами 29.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Антонівка (вул.Підгірянки, вул.Щеблева, вул. Л.Українки)

- Братишів (вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Підгірянки, вул.Центральна, вул. Підгірянки, вул.Дністерська, вул. Дністерська, вул.Щеблева, вул.Говди, вул. Л.Українки)

- Купелів (вул.Щеблева, вул.Зелена)

- Нижнів (вул.Б. Хмельницького, вул.Дністерська, вул.Котляревського, вул.М. Підгірянки, вул.Пільна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Л. Українки, вул.Молодіжна, вул.Січових Стрільців, вул.Т. Шевченка, вул. Дністерська, вул. М. Підгірянки, вул.Польова, вул. Стефаника, вул.Українська)

У зв’язку з плановими роботами 29.12.2021 з 09:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Палагичі (вул.Кутівка, вул.Шахнова, вул. Кутівка)

У зв’язку з плановими роботами (Тлумацький РЕМ) з 2021-12-29 09:00:00.0 до 2021-12-29 16:00:00.0 за даними адресами буде відсутнє світло.

- 3422173 І-ІІ поверх нежитлового приміщення [ТО І-ІІ поверх нежитлового приміщення], пл. Д. Галицького, 5, м. Тлумач, Івано-Франківський район, Івано-Франківська обл., 78001 (Споживач: Тлумацька мiська рада );

- Тлумач (вул. Д. Галицького, пл.Міцкевича, вул. Макуха)

У зв’язку з плановими роботами 30.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Грушка (вул. Замлаки)