Зимова майстерня «Різдвяний янгол»

Дата: 28.12.2021 10:48

Фото без описуВже зовсім скоро запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж, диво. Так вже склалося, що саме у такі зимові дні всі ми, незалежно від віку, чекаємо на казку. До новорічних свят прикрашають вікна, кімнати, ялинку сніжинками, зірочками зробленими власними руками.

В бібліотеці для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» весело і натхненно проведено зимову майстерню з учнями 6-А кл. (кл.кер. Петрушенко І.М.) Тлумацького ліцею №1 та майстринею Буценко Світланою по виготовленню паперових персонажів із вертепу.

Трішки фантазії та терпіння й у руках кожної дитини було по янголятку і ягнятку. І справді, дивовижно красиву казку можна створити власними руками з простого паперу.

Завдяки новорічним прикрасам, виготовленим власноруч, ми не лише робимо гарним наш будинок, але й даруємо свято, радість і любов своїм близьким.