Привітання міського голови з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Дата: 30.12.2021 10:50

Фото без описуШановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Для всіх нас цей рік видався особливим, насиченим подіями, які назавжди впишуться в історію нашої громади. Загалом в 2021 році нам успішно вдалось закласти міцний фундамент для подальшого розвитку нашого краю.

Вірю, що Новий рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані в цьому році, знайдуть своє продовження в майбутньому.

Переконаний, що наступний рік єднатиме всіх у спільній праці на розвиток рідної громади та незалежної України.

Тож нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у ваші оселі щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні!

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

Христос народився! Славімо Його!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук