На Тлумаччину привезли Вифлеємський вогонь миру

Дата: 31.12.2021 20:13

Фото без описуНапередодні Нового 2022 року та Різдва Христового до Тлумацької міської ради завітали представники компанії «Контінентал Фармерз Груп».

Представник компанії  Ігор Матенько передав міському голові Ігорю Петруку Вифлеємський вогонь миру та побажав жителям територіальної громади всього найкращого у 2022 році.

Довідка

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

В Україні з 1999 року вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни – українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємський вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни постійно передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.