«А на порозі Новий рік»

Дата: 31.12.2021 20:23

Фото без описуЗ прийдешнім, друзі, Новим Роком.

Що вже ступає крок за кроком.

Хай рік новий вже настає,

І людям всім добро несе.

31 грудня 2021 року мешканці Тлумацької громади та гості міста зібралися біля Головної міської ялинки, щоб провести у далеку дорогу Старий 2021 рік та зустріти Новий - 2022.

Розпочали святковий концерт наймолодші учасники, вихованці садочка «Сонечко» із новорічною композицією «Сніжинки», кер. О.Богович.

З найщирішими привітальними словами до громади звернулися: міський головами Ігор Петрук; священнослужителі нашого міста; депутат Івано-Франківської обласної ради – Богдан Пліс; начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту – Володимир Пеник та головний лікар Тлумацького Центру первинної медичної допомоги – Оксана Мельник, які від щирого серця побажали усім нам здоров’я, достатку, благополуччя, любові та мирного неба над головою.

Зі сцени лунали веселі, новорічні пісні у виконанні талановитих виконавців Тлумацької громади.

Усі присутні на святі, мали змогу долучитися до веселої, новорічної руханки, яку підготували учасники студії сучасної хореографії «Dens Studio», керівники В. Тучапська та А.Зелез.

А щоб трошки зігрітися, присутніх пригощали смачним, гарячим «Глінтвейном». Кожен міг зробити світлину біля новорічних композицій.

На закінчення, всі учасники концерту виконали фінальну пісню, запаливши вогники щастя та надії.

Серед глядачів лунав веселий сміх, були чутні новорічні привітання. І кожен у святковому настрої очікував на прийдешній Новий рік.