Книжково-ілюстративна виставка-історія «Степан Бандера – символ нескореної України»

Дата: 01.01.2022 10:00

В перші дні Нового року ми  вшановуємо українського героя й провідника Степана Бандеру, який своїм життям довів, що боротися за Україну потрібно постійно, щодня і своїм життям доказав, що він є великим українцем. Він боровся за незалежність своєї держави, ведучи справедливу визвольну боротьбу в ім’я вільної України. Протягом 30 років був активним учасником та провідником визвольного руху, основоположником низки політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад.

Його громадсько-політична, організаційна та публіцистична діяльність багатогранна і важлива саме сьогодні. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України.

Про історичну постать Степана Бандери розповідають матеріали книжкової виставки-історії «Степан Бандера – символ нескореної України», яка презентується в Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради.