Тлумацька громада відсвяткувала Різдво Христове

Дата: 10.01.2022 11:43

Фото без описуХай різдвяна добра казка
Подарує тепло й ласку,
Хай різдвяні світлі зорі
Знищать смуток весь і горе!
Щастя, радість і добро
Хай несе до вас Різдво!

Різдво Христове належить до великих християнських свят, які відзначаються особливо урочисто. За біблійними свідченнями цього дня народився Син Божий – Ісус Христос, якому люди поклоняються вже два тисячоліття. Різдво Христове – чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родин і дотримуються усіх традицій цього дня. Для усіх християн Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу.

Різдво ще й овіяне загадками та цікавими традиціями, які відрізняються в кожному куточку нашої країни.

В населених пунктах Тлумацької громади на Різдво працівники клубних закладів організували вертепи, колядували і ходили від хати до хати, несучи святковий різдвяний настрій у кожну домівку. В клубних закладах пройшли танцювальні вечори відпочинку під супровід живої музики.