Святкування Різдва Христового у бібліотеках Тлумацької громади

Дата: 10.01.2022 13:31

Фото без описуРіздво Христове. Народження Сина Божого – велике таїнство, що об’єднує весь християнський світ. У цей день домівки наповнюються миром і колядками, а серця – радістю й любов’ю.

Новорічним та Різдвяним святам радіють всі – і діти, і дорослі. Для створення справжнього святкового настрою у бібліотеках-філіях с.Пужники, Бортники діяли різдвяно-новорічні книжкові композиції, фотозони. Бібліотекарі запрошували користувачів і всіх бажаючих до перегляду та ознайомлення з традиціями святкування Різдва, взяти участь у вікторинах, зробити фотографії.

Традиційно проводили різдвяні святкування з веселими гуртами колядників організованими клубними та бібліотечними працівниками сіл Королівка, Нижнів. Колядники із осяйною зіркою в руках сповіщали радісну новину: «Діва Марія народила сина!». До участі у вертепах активно долучалися  користувачі бібліотек: діти та молодь, які веселилися, колядували, прославляли народні звичаї та традиції.