Вшанування пам'яті першого директора ДЮСШ Григорія Іванишина

Дата: 13.01.2022 17:34

Фото без описуСьогодні, 13 січня, у спорткомплексі міста Тлумача відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед освітян, присвячений пам'яті першого директора Тлумацької дитячо-юнацької спортивної школи Іванишина Григорія Миколайовича.

У турнірі з міні-футболу взяли участь команди освітніх округів:

- команда освітнього округу Обертинської  територіальної громади;

- команда освітнього округу Олешанської територіальної громади;

- команди відділу освіти Тлумацької територіальної громади Нижнівська зона та Тлумацька зона.

На турнірі були присутні почесні гості: Тлумацький міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник, голова профспілки освітян Оксана Смижук, колишній директор ДЮСШ Василь Щерба, інструктор-методист Тлумацької ДЮСШ Галина Лисейко,  директор ДЮСШ Михайло Круховський, директор БДЮТ Роман Мельник.

Учасників змагань привітав міський голова Ігор Петрук і побажав учасникам змагань перемог та високих досягнень у  спорті. Василь Щерба коротко розповів про діяльність та автобіографію  Г. Іванишина та разом з Г.Лисейко вони поклали квіти до могили покійного директора.

На сьогоднішньому турнірі усіх привітали найменші вихованці будинку дитячо-юнацької творчості своєю композицію «Зимові забави» (керівник Л.Лесюк).

У напруженій грі між командами освітніх округів перше місце здобула команда Тлумацької ТГ Нижнівська зона, друге місце виборола команда Обертинського ТГ , третє місце здобула команда Тлумацької ТГ Тлумацька зона, четверте місце – Олешанська ТГ.

На відкритті змагань командам-учасникам були вручені пам'ятні сувеніри, подарунки від Тлумацької міської ради та голови профспілки освітян.

Приємним сюрпризом став виступ вихованців будинку дитячо-юнацької творчості з композицією «Палай  як вогонь» (керівник М.Марчук).

По завершенню змагань команди-учасники були нагороджені пам'ятними кубками, медалями та грамотами від спонсорів турніру Тлумацької міської ради та голови профспілки освітян.