Звіт дільничого офіцера поліції перед жителями Тлумацької територіальної громади

Дата: 20.01.2022 14:28

Сьогодні, в приміщенні Тлумацької міської ради  відбулась зустріч із старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції №5 (м. Тлумач) Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, підполковником поліції Романом Борисовичем Ляцьким.

В ході зустрічі були озвучені проблемні питання, прозвітовано перед громадою про проведену роботу за 2021 рік. Зокрема про вчинені злочини та виявлені адміністративні правопорушенняна території міста та про вжиті заходи із запобігання вчинення правопорушення на його території.

Також проведено роз’яснювальну роботу по дотриманню карантинних заходів введених на території держави.

Присутні підтримали представника поліціїі запропоновані заходи щодо програми безпеки нашого містата запобігання вчиненню злочинів. Надано ряд пропозицій для ефективного розкриття злочинів та недопущення адміністративним правопорушенням.