Народознавчі години у бібліотеках Тлумацької громади

Дата: 20.01.2022 14:32

Фото без описуУкраїна має свою унікальну культуру та історію. А цикл релігійних зимових свят вважається чи не наймістичнішим з усіх. Та найулюбленішим і найцікавішим, як для дітей, так і для дорослих, є свято Різдва Христового, під час якого відбуваються усі цікавинки зимової казки.

У бібліотеці-філії с.Нижнівна засіданні клубу «Родослов»проведено годину народознавства «Різдво найважливіше свято: історія, традиції, духовність». Бібліотекар ознайомила своїх користувачів та членів клубу з великим християнським  святом  народження Ісуса Христа, звичаями  та обрядами  українського народ, про історію краю та село Нижнів. У бібліотеці панував святковий, по різдвяному позитивний настрій.Кожен з учасниківмав змогу виявити свій талант у віншуванні, колядуванні та щедруванні.На завершення усіх порадував музичний номер у вигляді розважальних святкових композицій.

Пужницька бібліотека-філія  провела годину духовності та вертепне дійство «Сяйво Вифлиємської зірки» адже – це дійство, внесло радість, мир і спокій в кожну сім`я, оселю. Усі учасники вертепу вітали всіх  веселими колядками, щедрівками.

Діти та молодь ще раз поринули в святкову атмосферу Різдвяних свят і гарно веселилися, колядували, щедрували Бога прославляли.