Держпродспоживслужба виявила електричне обладнання, що становить серйозний рівень загрози

Дата: 28.01.2022 15:20

Фото без описуУправління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду в грудні 2021 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єкта господарювання за видом низьковольтне електричне обладнання, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний рівень загрози.

А саме - мережевий зарядний пристрій, Fast Charging 2A, модель – EP-TA300, штрих-код: 8806088359502.

Суб’єкту господарювання надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно постанови КМУ від 05.10.2011 року № 1017) із вимогою вилучити забраковану продукцію з обігу.

Застерігаємо споживачів від використання згаданої продукції.

Детальніше про забраковану продукцію читайте на сайті Головного управління в розділі - діяльність управління - захист споживачів - забракована продукціяабо  на сайті  https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Category/Category.