Громадські обговорення

Дата: 08.02.2022 14:55

Фото без опису«Громадські обговорення»

щодо врахування громадських інтересів під час обговорення питання затвердження детального плану території  (ДПТ)

З  08 лютого 2022 року по 10 березня 2022 року триватимуть  громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в м. Тлумач, вул. Кармелюка, 22 орієнтовною площею 0,0503га.   Замовником даної містобудівної документації являється виконавчий комітет Тлумацької міської ради, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту В. Морикіт кваліфікаційний сертифікат серії № 002462.

Слухання відбудуться в приміщенні Тлумацької міської ради (малий зал на 3 поверсі)  10 березня 2022 року о 15.00 год.

Пропозиції просимо подавати включно до 10 березня 2022 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха, 12, головному спеціалісту-архітектору Комановському Андрію Мироновичу.

Інженерка

Опора