Про надання публічних послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні

Дата: 09.02.2022 15:41

Фото без описуВідповідно до Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг, щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”, врегульовано надання публічних послуг, щодо декларування та реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні.

Дані,  щодо декларування та реєстрації місця проживання фізичних осіб, вносяться адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Тлумацької міської ради, які відповідають за наповнення та ведення електронного Реєстру територіальної громади.

Міністерством цифрової трансформації України дано доручення, щодо приведення даного Реєстру у відповідність із чинним законодавством та відображення в електронних даних актуальної інформації про місце проживання /перебування/ фізичних осіб.

У зв'язку з цим просимо жителів міста Тлумач звернутися до Центру надання адміністративних послуг (м.Тлумач, вулиця Макуха, 14а) для внесення інформації про зареєстрованих осіб в житловому будинку на підставі даних, які були внесені до будинкових книг.