Обговорено плани роботи структурних підрозділів та комунальних установ міської ради на перше півріччя 2022 року

Дата: 14.02.2022 15:19

Фото без описуУ понеділок, 14 лютого, міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та начальник фінансового відділу Світлана Овчарчин провели проговори з керівниками і бухгалтерами структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та комунальних установ, зокрема із: КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», КЗ «Центр культури та дозвілля», КП «Нептун» та відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

Під час них було проаналізовано проведену роботу за 2021 рік та напрацьовано послідовність виконання планів роботи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради у першому півріччі 2022 року. Також було обговорено питання використання та економії коштів у місцевому бюджеті на 2022 рік.

За результатами проведених проговорів були дані відповідні доручення.