ВАЖЛИВО!!! Працює Координаційний центр з розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 10.03.2022 11:34

Фото без описуВпродовж останніх двох тижнів до Тлумацької громади прибула велика кількість переміщеного населення з територій, де ведуться бойові дії. Враховуючи військовий стан в Україні та з метою проведення обліку та реєстрації переміщених осіб просимо звертатися до Тлумацької міської ради за адресою: м.Тлумач, вул.. І.Макуха, 12, Координаційний центр з розміщення тимчасово переміщених осіб з місць, де проходять бойові дії (відповідальна особа – Телепчук Тетяна Федорівна, тел.: 050-287-14-92, 098-238-36-01).

З метою проведення обліку та реєстрації переміщених осіб просимо звертатися:

•  по місті Тлумач –  до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Тлумацької міської ради за адресою: м.Тлумач, вул. І.Макуха, 14а;
  • по населених пунктах громади – до старостів старостинських округів та керівників установ закладів освіти.

Особи, які підлягають реєстрації повинні прибути особисто та мати з собою паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини.

Реєстрації підлягають і ті особи, які приїхали до своїх родичів чи знайомих.

Будьмо відповідальними перед усіма в умовах військового стану в Україні!

Для юридичних консультації, які виникають у внутрішньо переміщених осіб додатково повідомляємо, що сектор «Тлумацьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:

м. Тлумач, площа Данила Галицького, 17;

Тел.(03479) 2-11-37, (099) 2997934

Окрім того, нагадуємо, що в Україні діє контакт-центр системи безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 (цілодобово, у межах України – безкоштовно).