Дата: 12.03.2022 14:32

Фото без описуШановні громадяни!

У звязку з належним забезпеченням населення продовольчими товарами та лікарськими засобами в умовах військового стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 та відповідно до протоколів нарад у голови обласної державної адміністрації - начальника Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук повідомляю наступне.

Ціни на основні споживчі товари  мають залишатись на рівні цін, що були встановленні станом на 23.02.2022 р.

На основні споживчі товари встановлено граничний рівень торговельної надбавки (націнки) в розмірі 10%  від оптово-відпускної ціни на такі товари.

Якщо Ви виявили в будь-якому закладі торгівлі на території Тлумацької громади завищені ціни на основні продовольчі товари та лікарські засоби -  здійсніть фото/відео фіксацію, або отримайте фіскальний чек та  повідомте про такий факт в Тлумацьку міську раду (м. Тлумач, вул.. Макуха,12; ел.пошта: tlymachmr@ukr.net тел. +380971946212, +380689799969).

Всі повідомлення будуть систематизовані та направлені в Івано-Франківську районну та обласну військові адміністрації для вжиття необхідних заходів.

Необґрунтоване підвищення цін на продовольчі товари та лікарські засобами в умовах військового стану буде прирівняно до мародерства.

До порушників державної дисципліни цін будуть застосовані міри згідно чинного законодавства в умовах військового стану.

Міський голова                                        Ігор Петрук