Звернення міського голови до Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2022 09:20

Фото без описуШановні добровольці, бійці добровольчих батальйонів!

Щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Відповідну ухвалу підтримала Верховна Рада 17 січня 2017 року. Саме цього дня у 2014 році понад 500 бійців самооборони Майдану почали підготовку на полігоні у Нових Петрівцях, щоб взяти участь у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України.

Вже 19-й день широким фронтом триває підступне вторгнення російських військ в Україну. За «планом путіна» на поглинання імперією зла нашої держави та встановлення маріонеткового режиму відводилося 3 дні, але бліцкриг не вдався. Ворог не врахував справжнього потенціалу захисників України – військового і патріотичного . Саме ця «гримуча суміш», яка загартовувалася у російсько-українській війні, починаючи з 2014 року, і перетворила наші Збройні Сили на армію нового типу, яка професійністю, вмотивованістю та щоденним героїзмом бійців захоплює світ.

Щиро вітаю вас із святом відваги, мужності, доблесті та честі! У День українського добровольця бажаю вам сили та твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя, надійного тилу нових подвигів та перемог! Хай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України!

Ми переможемо!

Слава Україні!