21 березня - День поезії

Дата: 21.03.2022 15:45

Фото без описуВсесвітній день поезії – день, який відзначається  щороку  21 березня.

В цей страшний і важкий час, в час війни на нашій рідній Батьківщині кожному українцеві, що прагне перемоги над ворогом, хочеться почути слова, які зміцнюють дух, вселяють у серця віру та надію.

Слова, надиктовані серцем українських поетів торкаються найглибших людських почуттів, про це свідчать книжкові  виставки «Поезія-Україна!... Поезія – слово, Поезія-зброя!»,  на яких представлені поезії про Україну, про нашу землю, де ми народилися, де наша батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою, це - наша Батьківщина, найкраща і найрідніша.

Сучасні українські поети у своїх патріотичних творах прославляють мужність, відважність воїнів Збройних сил України, які йдуть  впевнено до перемоги над окупантом.

Бібліотека-філія с.Пужники підготувала відеоролик з онлайн-читаннями віршів П.Шкраб’юка та Л.Костенко.

Нехай горить у наших серцях ватра, щоб вогонь надії і віри не погас. Не даймо зневірі та знеохоченню осісти в наших серцях.

Україна - наша свята земля. Ми горді, що ми – українці.

Слава Україні!!! Героям Слава!