Громадські обговорення

Дата: 02.05.2022 14:51

1. Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для визначення під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в м. Тлумач, вул. Кармелюка, 22 орієнтовною площею 0,0503га.

2. З 29 квітня 2022 року по 13 травня 2022 року триватимуть  громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в м. Тлумач, вул. Кармелюка, 22 орієнтовною площею 0,0503га. .  Замовником даної містобудівної документації являється виконавчий комітет Тлумацької міської ради, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту В. Морикіт кваліфікаційний сертифікат серії № 002462.

Слухання відбудуться в приміщенні Тлумацької міської ради (малий зал на 3 поверсі)  13 травня 2022 року о 15.00 год.

Пропозиції просимо подавати включно до 13 травня 2022 року за адресою:

м. Тлумач, вул. І. Макуха, 12, головному спеціалісту-архітектору міської ради Комановському Андрію Мироновичу або на електронну адресу відділу будівництва, містобудування та архітектури tlumacharchitec@gmail.com

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для

якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому

рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо

якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється

на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Проєкт