Відправлено допомогу на схід України

Дата: 09.05.2022 09:07

Фото без описуЗ Тлумацької міської територіальної громади продовжується відправка гуманітарних вантажів у інші регіони нашої держави.

У неділю, 8 травня, допомога, яка була зібрана жителями громади в населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн, а саме: продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни, маскувальні сітки, бутильована вода, кава чай та солодощі були відправлені на схід України для тлумачан в  Збройних Силах України, які захищають країну від російського агресора.

Так само минулого тижня вантаж із медикаментами було відправлено в м.Краматорськ для потреб наших захисників та мешканців Донеччини.

Окрім того, медичні халати, отримані як гуманітарна допомога з-за кордону, були передані установам охорони здоров’я Тлумаччини.

Також Тлумацька міська рада продовжує видачу необхідного, із зібраної допомоги, для тимчасово переселених осіб, які зареєструвалися на території громади.

Висловлюємо щиру вдячність усім за допомогу та підтримку! Сила української нації в її єдності!

Разом – ми сила! Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Героям Слава!