Громадські обговорення

Дата: 12.05.2022 11:46

Шановні жителі Тлумацької міської територіальної громади!

Тлумацька міська рада запрошує долучитися до перейменування вулиць, які ототожнюються із країною агресором, відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Усі бажаючі з 11 травня по 10 червня 2022 року можуть надавати свої пропозиції щодо перейменування вулиць на електронну адресу Тлумацької міської ради tlymachmr@ukr.net та поштову адресу: м. Тлумач, вул. Макуха, 12.

Громадські обговорення відбудуться в приміщенні Тлумацького народного дому 10 червня 2022 року о 15.00 год.

Також додатково інформуємо у випадку перейменування вулиці, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо.

Зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи та фізичної особи підприємця підлягає державній реєстрації відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».