Проведено шістнадцяту сесію міської ради

Дата: 12.05.2022 15:51

Фото без описуСьогодні відбулося засідання шістнадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

На сесії були присутні перший заступник міського голови Василь Гнатюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Розпочалося засідання сесії міської ради з хвилини мовчання за полеглими Захисниками України та всіма мирними жителями, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про затвердження звітів про виконання бюджету Тлумацької міської територіальної громади за 2021 рік та за І квартал 2022 року, про продовження терміну дії контракту з керівником (директором) комунального некомерційного підприємства «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем, про припинення права оперативного управління на майно та закріплення майна на праві оперативного управління, про розгляд звернення Тлумацького спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України, про затвердження детальних планів території, про внесення змін до Статуту комунального підприємства «МКГ» Тлумацької міської ради, Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

З даних питань були прийняті відповідні рішення.

Крім того, з порядку денного роботи сесії був знятий ряд питань, які стосуються земельної сфери.